Vyzvednutí v našem fitness centru každý den od 6:00 do 22:00
Čerstvé a zdravé jídlo
Jídlo plně na míru vašim cílům od hubnutí po nabírání svalové hmoty

Žádné produkty v košíku.

Můj účet

Jak to funguje

Vaříme denně z čerstvých surovin vždy dle týdenního plánu a objednávky uzavíráme každý pátek ve 20:00h.. Proto tedy nejde objednat např. v úterý a čekat, že bude navařeno už na druhý den.

V praxi to vypadá takto: V neděli si objednám krabičky… Ty ale budu mít ne od tohoto pondělí (protože jsme objednávky už v pátek uzavřeli), ale od toho následujícího pondělí.

Objednat si můžete buď celodenní menu nebo i jednotlivá jídla jako je například jen snídaně a oběd. Vaří se na pondělí až pátek, a to včetně svátků. Vše funguje v týdenních úsecích, takže si můžete vybrat na jak dlouho budete krabičky chtít (1 - 4 týdny).

S pomocí naší chytré kalkulačky si můžete vypočítat kolik kalorií a jaký program bude pro Vás nejvhodnější. Pokud si i tak nebudete jisti tak nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme.

Krabičky Vám doručíme buď kurýrem vždy den předem mezi 17:30-18:30 nebo budou připraveny v BODYFLEX Fitness HK také vždy den předenm od cca 17:30. Vyzvednout si je ale můžete kdykoliv následující den. Typ dopravy a vyzvednutí si vyberete v průběhu objednávky.

Fitness krabičky BODYFLEX Fitfood jsou naším unikátním projektem, který spojuje lásku k jídlu a fitness.

Vyzkoušejte je na 5 dnů, měsíc nebo i déle.
Spočitáme vám optimální kalorický přijem.


tř. Karla IV. 1283/28, 500 02 Hradec Králové

Krabičky vyzvednete

Od pondělí do neděle 6:00 až 22:00

Platební metody

hello world!
© 2022 Bodyflexfitfood.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů